Pasternack PE36148-24
- Part No.:
- PE36148-24
- Datasheet:
PE36148-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMP TO SMP
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:205
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE36148-24 Specifications
- Style:
- SMP to SMP
- 1st Connector:
- SMP Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- SMP Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms