Pasternack PE36520LF-36
- Part No.:
- PE36520LF-36
- Datasheet:
PE36520LF-36.pdf
- Description:
- 10-32 Male to 10-32 Male Cable 3
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:944
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE36520LF-36 Specifications
- Style:
- 10-32 to 10-32
- 1st Connector:
- 10-32 Plug
- 2nd Connector:
- 10-32 Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-174
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms