Pasternack PE36534-24
- Part No.:
- PE36534-24
- Datasheet:
PE36534-24.pdf
- Description:
- COAX CBL 10-32 TO 10-32
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:169
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE36534-24 Specifications
- Style:
- 10-32 to 10-32
- 1st Connector:
- 10-32 Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- 10-32 Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms