Pasternack PE3713-36
- Part No.:
- PE3713-36
- Datasheet:
PE3713-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
PE3713-36 Specifications
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms