Pasternack PE38139/BL-36
Part No.:
PE38139/BL-36
Datasheet:
AetrixPE38139/BL-36.pdf
Description:
75 Ohm Mini SMB Plug to 75 Ohm M
Shipping
Inventory:118
Comments
PE38139/BL-36 Specifications
Style:
SMB Mini to SMB Mini
1st Connector:
SMB Mini Plug
2nd Connector:
SMB Mini Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms