Pasternack PE38139/GR-12
Part No.:
PE38139/GR-12
Datasheet:
AetrixPE38139/GR-12.pdf
Description:
75 Ohm Mini SMB Plug to 75 Ohm M
Shipping
Inventory:525
Comments
PE38139/GR-12 Specifications
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms