Pasternack PE38139/GR-48
Part No.:
PE38139/GR-48
Datasheet:
AetrixPE38139/GR-48.pdf
Description:
75 Ohm Mini SMB Plug to 75 Ohm M
Shipping
Inventory:131
Comments
PE38139/GR-48 Specifications
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms