Pasternack PE38139/WH-60
Part No.:
PE38139/WH-60
Datasheet:
AetrixPE38139/WH-60.pdf
Description:
75 Ohm Mini SMB Plug to 75 Ohm M
Shipping
Inventory:173
Comments
PE38139/WH-60 Specifications
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms