Pasternack PE3899LF-72
- Part No.:
- PE3899LF-72
- Description:
- SMA Male to SMA Male Cable 72 In
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:255
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3899LF-72 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- Length:
- 72.0" (1.8m) 6.0'
- Cable Type:
- RG-62A
- Cable Impedance:
- 93 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms