Pasternack PE39078-18
- Part No.:
- PE39078-18
- Datasheet:
PE39078-18.pdf
- Description:
- UMCX Plug to MMCX Plug Right Ang
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:339
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE39078-18 Specifications
- Style:
- MMCX to UMCX
- 1st Connector:
- MMCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- UMCX Plug
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Type:
- RG-178B
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms