Pasternack PE39430/PH180-12
Part No.:
PE39430/PH180-12
Datasheet:
AetrixPE39430/PH180-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:193
Comments
PE39430/PH180-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
10 GHz