Pasternack PE3987-18
- Part No.:
- PE3987-18
- Datasheet:
PE3987-18.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
PE3987-18 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms