Pasternack PE3987LF-12
- Part No.:
- PE3987LF-12
- Datasheet:
PE3987LF-12.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
PE3987LF-12 Specifications
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms