Pasternack PE3C0039/HS-60
- Part No.:
- PE3C0039/HS-60
- Datasheet:
PE3C0039/HS-60.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
PE3C0039/HS-60 Specifications
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- LMR 240
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz