Pasternack PE3C3987LF-36
Part No.:
PE3C3987LF-36
Datasheet:
AetrixPE3C3987LF-36.pdf
Description:
COAX CBL MMBX TO MMBX
Comments
PE3C3987LF-36 Specifications
Style:
MMBX to MMBX
1st Connector:
MMBX Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMBX Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz