Pasternack PE3C3999-18
Part No.:
PE3C3999-18
Datasheet:
AetrixPE3C3999-18.pdf
Comments
PE3C3999-18 Specifications
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz