Pasternack PE3C3999-24
Part No.:
PE3C3999-24
Datasheet:
AetrixPE3C3999-24.pdf
Comments
PE3C3999-24 Specifications
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz