Pasternack PE3C4388-24
Part No.:
PE3C4388-24
Datasheet:
AetrixPE3C4388-24.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO SSMC
Shipping
Inventory:116
Comments
PE3C4388-24 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
1st Connector:
SSMC Plug
2nd Connector:
SSMC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz