Pasternack PE3C4393-18
Part No.:
PE3C4393-18
Datasheet:
AetrixPE3C4393-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMC
Shipping
Inventory:160
Comments
PE3C4393-18 Specifications
Style:
SMA to SSMC
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz