Pasternack PE3C4393-24
Part No.:
PE3C4393-24
Datasheet:
AetrixPE3C4393-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMC
Shipping
Inventory:160
Comments
PE3C4393-24 Specifications
Style:
SMA to SSMC
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz