Pasternack PE3C4393-36
Part No.:
PE3C4393-36
Datasheet:
AetrixPE3C4393-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMC
Shipping
Inventory:160
Comments
PE3C4393-36 Specifications
Style:
SMA to SSMC
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz