Pasternack PE3C4399-18
Part No.:
PE3C4399-18
Datasheet:
AetrixPE3C4399-18.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO SSMC
Shipping
Inventory:116
Comments
PE3C4399-18 Specifications
Style:
N-Type to SSMC
1st Connector:
N-Type Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C