Pasternack PE3C4457-12
Part No.:
PE3C4457-12
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C4457-12.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO SSMC
Comments
PE3C4457-12 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz