Pasternack PE3C4457-36
Part No.:
PE3C4457-36
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C4457-36.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO SSMC
Comments
PE3C4457-36 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz