Pasternack PE3C4807-50CM
Part No.:
PE3C4807-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C4807-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO MMBX
Shipping
Inventory:850
Comments
PE3C4807-50CM Specifications
Style:
SMA to MMBX
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
MMBX Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz