Pasternack PE3C6181-50CM
Part No.:
PE3C6181-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C6181-50CM.pdf
Description:
Plenum 7/16 DIN Male to 7/16 DIN
Comments
PE3C6181-50CM Specifications
Style:
7/16 DIN to 7/16 DIN
1st Connector:
7/16 Plug
2nd Connector:
7/16 Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz