Pasternack PE3C6218-50CM
Part No.:
PE3C6218-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C6218-50CM.pdf
Description:
COAX CBL 4.1/9.5 TO N-TYPE
Comments
PE3C6218-50CM Specifications
Style:
4.1/9.5 to N-Type
1st Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C