Pasternack PE3C6222-50CM
Part No.:
PE3C6222-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C6222-50CM.pdf
Description:
Plenum 4.3-10 Male Right Angle t
Shipping
Inventory:147
Comments
PE3C6222-50CM Specifications
Style:
4.3/10 to N-Type
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz