Pasternack PE3C6834-12
Part No.:
PE3C6834-12
Description:
SMA Male to SMA Male Right Angle
Shipping
Inventory:954
Comments
PE3C6834-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz