Pasternack PE3C7828-36
Part No.:
PE3C7828-36
Datasheet:
AetrixPE3C7828-36.pdf
Description:
4.3-10 Male to 4.3-10 Female Low
Shipping
Inventory:272
Comments
PE3C7828-36 Specifications
Style:
4.3/10 to 4.3/10
1st Connector:
4.3/10 Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
4.3/10 Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz