Pasternack PE3C7891-12
Part No.:
PE3C7891-12
Datasheet:
AetrixPE3C7891-12.pdf
Description:
TNC Male to TNC Male Flexible Ca
Shipping
Inventory:230
Comments
PE3C7891-12 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz