Pasternack PE3MSA00463-24
Part No.:
PE3MSA00463-24
Datasheet:
AetrixPE3MSA00463-24.pdf
Description:
COAX CBL TRB TO CABLE
Comments
PE3MSA00463-24 Specifications
Style:
TRB to Cable
1st Connector:
TRB Plug
2nd Connector:
Cable (Round)
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
78 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
78 Ohms
Frequency - Max:
10 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C