Pasternack PE3W00136-36
Part No.:
PE3W00136-36
Datasheet:
AetrixPE3W00136-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:749
Comments
PE3W00136-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-405
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz