Pasternack PE3W01127-24
Part No.:
PE3W01127-24
Datasheet:
AetrixPE3W01127-24.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:494
Comments
PE3W01127-24 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz