Pasternack PE3W01768/SP-12
Part No.:
PE3W01768/SP-12
Datasheet:
AetrixPE3W01768/SP-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO MMCX
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3W01768/SP-12 Specifications
Style:
SMA to MMCX
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C