Pasternack PE3W01889-24
Part No.:
PE3W01889-24
Datasheet:
AetrixPE3W01889-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3W01889-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz