Pasternack PE3W01950/SP-24
Part No.:
PE3W01950/SP-24
Datasheet:
AetrixPE3W01950/SP-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:220
Comments
PE3W01950/SP-24 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 240
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C