Pasternack PE3W02132/HS-48
- Part No.:
- PE3W02132/HS-48
- Datasheet:
PE3W02132/HS-48.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:157
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W02132/HS-48 Specifications
- Style:
- N-Type to N-Type
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- LMR 240
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz