Pasternack PE3W03446/HS-24
Part No.:
PE3W03446/HS-24
Package:
Datasheet:
AetrixPE3W03446/HS-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMA
Shipping
Inventory:512
Comments
PE3W03446/HS-24 Specifications
Style:
SMA to SSMA
1st Connector:
SSMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C