Pasternack PE3W03763-24
Part No.:
PE3W03763-24
Description:
SMA Male Right Angle to Reverse
Shipping
Inventory:226
Comments
PE3W03763-24 Specifications
Style:
RP-SMA to SMA
1st Connector:
RP-SMA Jack
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz