Pasternack PE3W04811-48
- Part No.:
- PE3W04811-48
- Datasheet:
PE3W04811-48.pdf
- Description:
- Reverse Polarity TNC Jack Bulkhe
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:265
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W04811-48 Specifications
- Style:
- RP-TNC to MCX
- 1st Connector:
- RP-TNC Jack
- 2nd Connector:
- MCX Plug, Right Angle
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- LMR 195
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 3 GHz
- Color:
- Black
- Features:
- Operating Temperature:
- -40°C ~ 85°C