Pasternack PE3W06017-50CM
Part No.:
PE3W06017-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W06017-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SSMB TO SSMB
Shipping
Inventory:101
Comments
PE3W06017-50CM Specifications
Style:
SSMB to SSMB
1st Connector:
SSMB Plug
2nd Connector:
SSMB Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-188 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz