Pasternack PE3W07377/HS-50CM
Part No.:
PE3W07377/HS-50CM
Datasheet:
AetrixPE3W07377/HS-50CM.pdf
Description:
SMA Female to SMA Male Right Ang
Shipping
Inventory:690
Comments
PE3W07377/HS-50CM Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz