Pasternack PE3W08823-60
- Part No.:
- PE3W08823-60
- Datasheet:
PE3W08823-60.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO SMA
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:176
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W08823-60 Specifications
- Style:
- BNC to SMA
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- RG-174
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 1 GHz