Pasternack PE3W09937-50CM
Part No.:
PE3W09937-50CM
Description:
SMA Male to SMB Plug Right Angle
Shipping
Inventory:133
Comments
PE3W09937-50CM Specifications
Style:
SMA to SMB
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz