Pasternack PE3W12104LF/HS-24
Part No.:
PE3W12104LF/HS-24
Datasheet:
AetrixPE3W12104LF/HS-24.pdf
Description:
Black FAKRA Jack to TNC Male Rig
Shipping
Inventory:240
Comments
PE3W12104LF/HS-24 Specifications
Style:
TNC to Fakra
1st Connector:
Fakra Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
TNC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C