Pasternack PE3W12243/HS-36
Part No.:
PE3W12243/HS-36
Description:
Fire Rated SMA Male Right Angle
Shipping
Inventory:954
Comments
PE3W12243/HS-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz