Pasternack PE3W17865-36
Part No.:
PE3W17865-36
Datasheet:
AetrixPE3W17865-36.pdf
Description:
NEX10 Male to NEX10 Male Right A
Comments
PE3W17865-36 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
SPO-250
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C