Pasternack PE3038-36
- Part No.:
- PE3038-36
- Datasheet:
PE3038-36.pdf
- Description:
- COAX CBL HN TO HN
PE3038-36 Specifications
- Style:
- HN to HN
- 1st Connector:
- HN Plug
- 2nd Connector:
- HN Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-213
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms