Pasternack PE3139LF-24
- Part No.:
- PE3139LF-24
- Datasheet:
PE3139LF-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SSMB TO SSMB
PE3139LF-24 Specifications
- Style:
- SSMB to SSMB
- 1st Connector:
- SSMB Plug
- 2nd Connector:
- SSMB Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms